Hakkımızda

Ticaret sorumluluk ve emek isteyen ciddi bir iştir...” 

Firmamız Plastik Ambalaj sektöründe verdiği hizmetlerle kendini ispatlamış, sektörün güvenilir ve tanınmış köklü firmalarından biridir..

1995 Yılında P.P. jelatin üretimi ile başlayan ve 1997 yılında şirketleşme ve kurumsallaşma yolunda ciddi adımlar atarak mamul çeşitlerini geliştiren ve arttıran Dadaş Kar Plastik  üretim çeşitlerini hedef kitlenin ve pazarın isteği ile şekillendirmiştir. Dadaş Kar plastik ambalaj üreticisi olma ünvanı ile üretime başladığı günden bu güne hizmetini sürekli müşteri memnuniyeti ilkesi ile devam ettirmektedir.

Gıda sektöründe gerekli olan Tarım ve Köyişleri Bakanlığı üretim belgelerimiz mevcuttur.

Plastik poşet, en ucuz maliyetlerle mobil olarak firmanızın reklamını sağlayacak etkili bir araçtır.

Firmamız; alçak yoğunluklu polietilen (LDPE) ve yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) hammaddelerinden baskılı ve baskısız filmler üreterek, her renk ve ebatlarda her türlü plastik poşet imal etmektedir.

Dadaş Kar Plastik Ambalaj olarak kalite ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz  önem sayesinde müşteri portföyünü her geçen gün arttırmakta, pazardaki yeri öncelik kazanmaktadır.

FİRMAMIZIN FAALİYETLERİ:

Firmamız; alçak yoğunluklu polietilen (LDPE) ve yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) hammaddelerinden baskılı ve baskısız filmler üreterek, her renk ve ebatlarda her türlü plastik poşet imal etmektedir.

HDPE, LDPE malzemelerden mamul;

Baskılı – Baskısız Naylon Torba, Bio-degradable poşetler, Oxo-biodegradable poşetler, Oxo-bio çözünür poşetler, Bio-çözünür poşetler, Doğada çözünen poşetler, Doğa dostu poşetler, Çevre Dostu Poşetler, Doğaya dönüşen ambalaj, Doğaya dönen poşet, , Lot Torbası.Atlet Poşet.,Torba, Atlet Poşet, Market Poşeti, Hışır Poşet, Eczane Poşeti, Takviyeli El Geçmeli Çanta, Yumuşak Saplı Çanta.

Vizyonumuz

Yılların getirdiği tercübemiz ve alanlarında uzman elemanlarımız sayesinde müşterilerimize uygun fiyatlı, kaliteli ürünleri en hızlı şekilde sunmaktayız.

Misyonumuz

Sınırların ortadan kalktığı, rekabetin ön plana çıktığı değişen dünya koşullarında DADAŞ KAR PLASTİK hizmet kalitesinde sürekli daha iyiyi aramak ve daha iyi olmak için çalışmalarını sürdürmektir.

Kalite Politikamız

  • Müşteri taleplerini zamanında ve istenilen şekilde sunmak
  • Müşterilerimize en hızlı ve ekonomik yönden hizmet verebilmek
  • Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak
  • Gıda ambalajında ürünün hijyen kurallarına uygun olarak üretiminin yapılması.
  • Doğada çözünen doğa dostu poşet imalatı yaparak, doğaya zarar vermeden poşetin doğaya dönüşümünün sağlanması

YUKARI ÇIK